Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Facebook

Platforma Office 365

mLegitymacja

RODO

GODZINY LEKCYJNE

07:10 - 07:55
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 - 10:25
10:35 - 11:20
11:25 - 12:10
12:30 - 13:15
13:20 - 14:05
14:10 - 14:55
15:00 - 15:45
15:50 - 16:35
16:40 - 17:25
17:30 - 18:15

KLUB WOLONTARIATU

Yammer

Adoptowana rodzina

XX edycja Konkursu Historycznego "Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności"

18 czerwca 2021 roku w budynku głównym Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu odbyło się podsumowanie XX edycji Konkursu Historycznego "Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności"  zorganizowanego z okazji 130 rocznicy urodzin i 80 rocznicy śmierci Bolesława Barbackiego. Naszą szkołę reprezntowali uczniowie z klasy 5a. Hanna Cetnarowska zajęła I miejce, Anna Żytkowicz II miejce a Łukasz Habaj otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu naszym uczniom i rozbudzenia zainteresowania historią regionu sądeckiegoi dorobkiem minionych pokoleń.

M.Ż.

komunikat - godziny pracy sekretariatu

W dniach 28 czerwca do 16 lipca sekretariat będzie czynny w godzinach 8 - 14

zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W dniu 25 czerwca w  Szkole Podstawowej w Chełmcu odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Ze względu na środki bezpieczeństwa, uczniowie wchodzili do szkoły w maseczkach zachowując dystans. Przed wejściem do szkoły korzystano z dezynfekcji rąk. Spotkania były prowadzone przez Pana Dyrektora Krzysztofa Gronia oraz Panie wicedyrektor Ewę Szewczyk i Joannę Jaklińską – Ciągło. Dyrekcja pogratulowała wszystkim uczniom sukcesów oraz wytrwałości w tym roku szkolnym. Nauka zdalna przez tak długi czas była dla nas wyzwaniem. Wymagała od wszystkich ogromnego zaangażowania. Podczas spotkania oddziałów specjalnych, wszyscy zgromadzeni mieli przyjemność zobaczyć nagranie w postaci teledysku przygotowanego przez nauczycieli z tych oddziałów oraz uczniów kl. 2a. Tańczyli w nim wszyscy uczniowie klas specjalnych do piosenki „Jerusalema”. Był to bardzo miły akcent na podsumowanie edukacji. Wszystkim dzieciom wręczono nagrody i dyplomy. Zakończeniu roku nie towarzyszyła tradycyjna akademia. Dzień ten był bardzo kameralny. Klasy zostały podzielone, każda z nich miała rozdanie świadectw w innym miejscu i o innej porze. Nagrodzono wszystkich uczniów za wyróżniającą się postawę w nauce oraz inne osiągnięcia. Świadectwa i nagrody rozdawano w dwóch salach gimnastycznych. Dyrekcja oraz całe Grono Pedagogiczne życzy wszystkim uczniom i absolwentom udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

M.O.

GALERIA

 

pożegnanie klas ósmych

Wszystko ma swój czas. Jest czas powitań, po nim przychodzi czas pożegnań. 24 czerwca 2021 r. o godz. 13.00 podczas uroczystego spotkania pożegnaliśmy absolwentów klas ósmych.Dyrektor szkoły Pan Krzysztof Groń podsumował długą ośmioletnią drogę edukacyjną młodych ludzi, która nie zawsze była łatwa. Nierzadko wymagała ciężkiej pracy przy wsparciu rodziców i nauczycieli. Zachęcał młodzież do realizacji wszystkich swoich pasji, w taki sposób, aby   odnieśli sukces  w życiu osobistym i zawodowym. Aby zawsze pamiętali o swojej „małej ojczyźnie”, o swoich korzeniach,  miejscu, gdzie się urodzili i skąd pochodzą. Wszyscy obecni zostali zaproszeni na część artystyczną, którą przygotowali uczniowie klas ósmych. Po części artystycznej nastąpiło podsumowanie wyników i osiągnięć w nauce naszych absolwentów, którzy brali udział w różnych konkursach, zawodach, przeglądach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Ponadto wręczono im  nagrody, m.in. za działalność w Samorządzie Uczniowskim, za pracę społeczną i udział w licznych akcjach charytatywnych.Książki otrzymali równieżuczniowie wzorowi tzn. ze średnią co najmniej 4,75 i wyżej oraz bardzo dobrym i wzorowym zachowaniem, za stuprocentową frekwencję oraz najlepsi czytelnicy. Na zakończenie absolwenci złożyli wszystkim obecnym  życzenia, przywołując słowa Petroniusza: „Niech na Waszym niebie nie będzie chmur, a jeśli będą, to niech mają kolor i zapach róży”.

M.O.

GALERIA

dzień sportu

W czwartek 24.06.2021 na obiektach sportowych odbyło się Święto Sportu Szkolnego. Niestety upalna pogoda dość skutecznie odstraszyła uczestników. W turnieju piłkarskim udział wzięły 3 drużyny. Bezkonkurencyjny okazał się zespół IV b, który wygrał wysoko dwa mecze z V b oraz IV a. W spotkaniu o drugie miejsce V b pokonała IV a. W turnieju koszykówki dziewcząt odbył się tylko jeden mecz IV b pokonała IV a 6:2. Turniej klas starszych ze względu na upały został odwołany.

D.R.

GALERIA

Ogólnopolski Projekt ,,Migasz Ty, migam Ja, miga cały Świat"

Dzieci z oddziału przedszkolnego 0 c oraz uczniowie klasy 2a przez cały rok szkolny uczestniczyli w Ogólnopolskim Projekcie: ,,Migasz Ty, migam Ja, miga cały Świat".✊🙌 Głównym założeniem zajęć było promowanie wśród dzieci nauki języka migowego oraz wdrażanie do tolerancji inności w świecie społecznym. Za udział w projekcie otrzymaliśmy pamiątkowy certyfikat🎓

D.K/ A.L

rozdanie nagród Wójta Gminy dla dzieci i młodzieży za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe

W Szkole Podstawowej w  Chełmcu  odbyło się rozdanie nagród Wójta Gminy dla dzieci i młodzieży za  wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczno-plastyczne. W grupie wyróżnionych ponad siedemdziesięciu osób z całej Gminy Chełmiec znalazło się dziewięciu  uczniów  naszej placówki.  Nagrody w formie gratyfikacji finansowej wręczał Wójt Gminy Pan Bernard Stawiarski wraz z przewodniczącym Rady Gminy Chełmiec Wiesławem Szołdrowskim, przewodniczącym Komisji Oświaty Andrzejem Tyrklem oraz dyrektorem GZE Chełmiec Radosławem Potoczkiem. Pan Wójt pogratulował wszystkim wyróżnionym, życząc dalszych tak znakomitych sukcesów, docenił ich trud  i zaangażowanie w chęć rozwijania własnych pasji. Dodatkowo życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji w przeddzień zakończenia roku szkolnego. Do grona wyróżnionych z naszej szkoły weszli: Kwiatkowski Antoni kl.3b, Kotlarz David kl.4ds za sukcesy artystyczno-plastyczne, Mróz Wiktoria kl. 4b, Popiół Julia kl.8a, Trojanowska Julia kl.8b, Kumor Kamila kl.8b za znakomite sukcesy w sporcie, Kamila Kumor otrzymała powołanie do Reprezentacji Polski U-15. Bubula Martyna kl. 7a, Gargula Gabriela kl.8a -Mokrzycka Liliana kl.8b za sukcesy naukowe. Spotkanie uświetnił występ chóru pod batutą Pani Magdaleny Ubieżajów. Wszystkim obecnym na uroczystości serdecznie dziękujemy.

M.O.

GALERIA

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,723,862 unikalnych wizyt