Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Facebook

Platforma Office 365

mLegitymacja

RODO

GODZINY LEKCYJNE

07:10 - 07:55
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 - 10:25
10:35 - 11:20
11:25 - 12:10
12:30 - 13:15
13:20 - 14:05
14:10 - 14:55
15:00 - 15:45
15:50 - 16:35
16:40 - 17:25
17:30 - 18:15

KLUB WOLONTARIATU

Yammer

Adoptowana rodzina

SPINKA

Ewaluacja2020

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem i niedowierzaniem informuję o śmierci pracownika naszej szkoły Pana Adama Lorka. Pan Adam uczestniczył we wszystkich przedsięwzięciach remontowych w naszej szkole, nie było dla niego rzeczy niemożliwych. Był pomysłodawcą i realizatorem szeregu przedsięwzięć, które wpływają na komfort pobytu uczniów w szkole oraz naszej codziennej pracy. Każdy zakątek naszej szkoły będzie nam przypominał jego zaangażowanie i serce jakie wkładał w swoją codzienną pracę. Niejeden dyrektor szkoły życzyłby sobie takiego konserwatora i przyjaciela, a ja miałem takie szczęście.

Krzysztof Groń

Dyrektor Szkoły

 

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny: "Idź ty lepiej, Koziołeczku, szukać swego Pacanowa"

Literatura dziecięca odgrywa dużą rolę w kształceniu i wychowaniu a także pełni wielorakie funkcje w rozwoju dziecka. Nasza szkoła  rozbudza potrzeby i zainteresowania czytelnicze uczniów, dlatego często bierze udział w akcjach i projektach promujących czytelnictwo wśród dzieci. Klasa 2a od września uczestniczyła w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym: "Idź ty lepiej, Koziołeczku, szukać swego Pacanowa". Zadaniem uczestników projektu była realizacja określonych zadań związanych z literaturą dziecięcą, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Za udział w projekcie nasza szkoła otrzymała pamiątkowy certyfikat. Czekamy z niecierpliwością na kolejny projekt.

D.K.

GALERIA

Gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna

Gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna, to forma zajęć ruchowych  z wykorzystaniem różnego rodzaju zabaw i ćwiczeń z przyborami, na przyrządach oraz bez przyrządów mających na celu:
-  wzmocnienie partii mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę i właściwe ułożenie kręgosłupa,
- korygowanie zaburzeń statyki ciała i przeciwdziałanie utrwalaniu i pogłębianiu się ich,
- wyrównywanie zaburzeń w rozwoju motorycznym,
- zapobieganie powstawaniu zaburzeń statyki ciała oraz wyrównywanie niedoboru ruchu dzieci z odchyleniami w stanie zdrowia i rozwoju, które ograniczają ich udział w obowiązkowych zajęciach wychowania fizycznego.
W szczególności są to działania w zakresie:
a) kompensacji – funkcja wyrównawcza przeciwdziałająca nieutrwalonym jeszcze odchyleniom od stanu prawidłowego, odchylenia te mają charakter zmian czynnościowych. Są to działania profilaktyczne.
b) korekcji – funkcja przeciwdziałania zmianom już istniejącym – strukturalnym. Są to działania typu terapeutycznego.
Gimnastyką korekcyjno – kompensacyjną objęci są uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej zakwalifikowani na podstawie profilaktycznych badań lekarskich (bilansów zdrowia) do grupy dyspanseryjnej oraz posiadający pisemną zgodę rodziców pozwalającą na udział w wyżej wymienionych zajęciach.

L.S.C.

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w klasie IIIc

W dniu 4 maja klasa IIIc uroczyście obchodziła 230 rocznicę Konstytucji 3 Maja. W tym dniu wszyscy uczniowie przyszli do szkoły w strojach galowych. Mieli biało - czerwone kotyliony. Wzięli udział on-line w akademii ,,Witaj, Majowa Jutrzenko!" w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

G.K.

GALERIA

PODSUMOWANIE KONKURSU „WITAJ MAJOWA JUTRZENKO. ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA.”

W dniu 5 maja 2021r. w sali multimedialnej ASTRO CENTRUM zostały wręczone nagrody wyróżnionym szkołom. Konkurs odbył się pod patronatem Wójta Gminy Chełmiec p. Bernarda Stawiarskiego, który wraz z Dyrektor GOK p. Barbarą Barycz gratulowali wyników wszystkim uczestnikom. Podczas uroczystości zostały skierowane podziękowania do nauczycieli, którzy podjęli się trudu przygotowania dzieci i młodzieży do występów oraz nagrań.

M.I.

Dyplom

Nagroda

2 maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Flaga Polski jest z nami we wszystkich ważnych chwilach. Podczas wydarzeń podniosłych i uroczystych, ale także w dni żałoby po stracie wybitnych i odważnych Polaków, w momentach wzruszeń i radości. Miłość do barw narodowych oznacza prezentowanie ich zgodnie z tradycją i honorem. Uczniowie oddziałów specjalnych chcą tańcem w barwach narodowych uczcić ten dzień. Zapraszamy do obejrzenia naszych podopiecznych.
A.P.

wiosenna impreza na orientację

25.04.2021r. harcerze z 3NDSH "Turyści" działającej przy naszej szkole brali udział w Wiosennej Imprezie na Orientację zorganizowanej przez Hufiec ZHP Nowy Sącz. Na trasie z Łomnicy-Zdroj przez Kicarz do Piwnicznej - Zdrój czekało wiele niespodzianek i zadań do wykonania. Było super! Zdobyliśmy II miejsce wśród drużyn starszoharcerskich.

B.S.

GALERIA

Wygenerowano w sekund: 0.04
1,689,068 unikalnych wizyt