Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Facebook

Platforma Office 365

mLegitymacja

RODO

GODZINY LEKCYJNE

07:10 - 07:55
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 - 10:25
10:35 - 11:20
11:25 - 12:10
12:30 - 13:15
13:20 - 14:05
14:10 - 14:55
15:00 - 15:45
15:50 - 16:35
16:40 - 17:25
17:30 - 18:15

KLUB WOLONTARIATU

Yammer

Adoptowana rodzina

SPINKA

Ewaluacja2020

Lena Macheta w finale mistrzostw świata Dance World Cup 2021

27 marca odbyły się eliminacje do Mistrzostw Świata - Dance World Cup 2021 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. W Krajowych Eliminacjach wzięło udział ponad 270 zespołów z całej Polski. Mimo ogromnej konkurencji  uczennica naszej Szkoły z klasy IIIc Lena Macheta zajęła wraz ze swoją koleżanką II miejsce. Dziewczynki zatańczyły taniec zatytułowany ,,Taniec wisienek". Światowy finał konkursu odbędzie się jeszcze w tym roku w Hiszpanii lub Wielkiej Brytanii. Lenka uczy się tańca w Studiu Artystycznym ,,ETIUDA" pod kierownictwem swojej mamy Patrycji Machety. Cała klasa wraz z wychowawczynią jest bardzo dumna z Lenki. Życzymy powodzenia w finale.
G.K.

wielkanocna paczka dobra

Święta to magiczny czas, pełen miłości, radości, a także nadziei. Stowarzyszenie Sursum Corda zostało powołane z myślą o osobach potrzebujących. Naszym celem jest wspieranie osób w trudnej sytuacji życiowej. W okresie przedświątecznym pragniemy wesprzeć pomocą naszych podopiecznych programu „Na Ratunek”. Akcja Paczka Dobra ma na celu przygotowanie 20-stu paczek żywnościowo-chemicznych dla rodzin naszych podopiecznych. Kilka z nich znajduje się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej. Dla nich każda zaoszczędzona złotówka to dodatkowa rehabilitacja, zakup leków czy środków medycznych, które również stanowią często znaczny odsetek budżetu domowego.
Zapraszamy Cię do naszej akcji Paczka Dobra. Spełnij realną potrzebę! Wystarczy, że wybierzesz jednego z naszych podopiecznych i zdecydujesz komu chcesz pomóc. Nasi pomocnicy-wolontariusze zajmą się resztą: zakupią, zapakują i przekażą paczkę Podopiecznym. Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkich ludzi dobrego serca do wzięcia udziału w charytatywnej akcji  - Wielkanocna Paczka Dobra. Szczegóły akcji znajdują się na stronie szkolnego Klubu Wolontariatu https://www.facebook.com/klubwolontariatuzswchelmcu Szkolny Klub Wolontariatu

komunikat dyrekcji dot. przyjęć dzieci na rok szkolny 2021/2022

Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych - pobierz

 

Oświadczenie woli potwierdzenia przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego - pobierz

 

Lista dzieci przyjętych do klas pierwszych - pobierz

 

Oświadczenie woli potwierdzenia przyjęcia dziecka do szkoły - pobierz

Rzecznik Praw Dziecka w Szkole Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu

 

W  Szkole Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi im. Mikołaja Kopernika w Chełmcu z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka w zeszłym roku został przeprowadzony konkurs plastyczny ogłoszony przez Mikołaja Pawlaka, Rzecznika Praw Dziecka. W  zmaganiach udział wzięło  ponad 3000 dzieci z całej Polski, w tym uczniowie oddziałów specjalnych. Przed przystąpieniem do wykonania prac plastycznych nauczyciele Szkoły Podstawowej w Chełmcu przeprowadzili ze swoimi wychowankami zajęcia na temat praw dziecka, wykorzystując metody pracy dostosowane do umiejętności i możliwości poznawczych uczniów. W kategorii "Szkoły Specjalne" uczniowie chełmieckiego "Kopernika" zajęli najwyższe lokaty.
Zwycięzcą został David Kotlarz, uczeń klasy IV. Wyróżnienie I stopnia otrzymał Kacper Ziemnik, uczeń klasy III. Wyróżnienie II stopnia otrzymał Kamil Ogórek, uczeń klasy VII.

J.J.C.

GALERIA

rekrutacja 2021/2022

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych


i klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022

 

więcej informacji - tutaj

01.03.2021 - Narodowy dzień pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Prezentacja

z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

(z udziałem naszego chóru) - do obejrzenia

otwarcie nowej pracowni komputerowej

W poniedziałek, 15 lutego 2021 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowej pracowni komputerowej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu. Oficjalnej inauguracji , w obecności Dyrekcji szkoły, opiekuna pracowni oraz uczniów klasy 3c dokonali: wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski, dyrektor Branżowej Szkoły I stopnia „Praktyk” Stanisław Mróz oraz dyrektor GZE Radosław Potoczek. Rozpoczynając uroczystość, dyrektor Krzysztof Groń przywitał gości i podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do powstania pracowni. Zwrócił uwagę na hojność sponsorów, zważywszy na fakt pandemii.  Następnie głos zabrał wójt, który w swojej przemowie nawiązał do potrzeby inwestowania w umiejętności młodego pokolenia. Ze wzruszeniem przypomniał, że jest absolwentem szkoły w Chełmcu. Dyrektor Stanisław Mróz z kolei odniósł się do faktu, iż z nowoczesnej pracowni będą korzystali również uczniowie szkoły „Praktyk”. Opiekun pracowni, pan Maciej Lach, przedstawił nowoczesne rozwiązania, którymi dysponuje szkolna pracownia. Ponadto każdy z uczestników spotkania mógł z entuzjazmem rozwiązać przygotowane przez pana Lacha interaktywne zadania. Wszyscy z radością przyjęli zmiany, jakie dokonały się w sali komputerowej. Nową pracownię komputerową zdobią na ścianach murale wykonane przez panią Janinę Mróz, nauczycielkę naszej szkoły. Inspiracją były materiały źródłowe w Internecie. Podobny charakter miała uroczystość zorganizowana przez Szkołę Podstawową w Krasnym Potockim. Łącznie na obydwie pracownie  komputerowe gmina Chełmiec wydatkowała powyżej 90 tys. zł, w tym udział Szkoły Branżowej I stopnia „Praktyk” to 20 tys. zł. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

J.J.C.

GALERIA

Wygenerowano w sekund: 0.04
1,689,091 unikalnych wizyt