mLegitymacja

RODO

GODZINY LEKCYJNE

07:10 - 07:55
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 - 10:25
10:35 - 11:20
11:25 - 12:10
12:30 - 13:15
13:20 - 14:05
14:10 - 14:55
15:00 - 15:45
15:50 - 16:35
16:40 - 17:25
17:30 - 18:15

Yammer

Adoptowana rodzina

SPINKA

rekrutacja do klasy sportowej o profilu pływanie

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej ogłasza rekrutację do

klasy IV sportowej o profilu PŁYWANIE

na rok szkolny 2020/2021

 

Informacje w sekretariacie szkoły

oraz

pod numerem telefonu 018 4430862 lub 018 4431966

 

bal karnawałowy

13 lutego 2020 roku, odbył się bal karnawałowy  dla wszystkich uczniów z klas nauczania wczesnoszkolnego i klas specjalnych.  Zabawę poprowadzili animatorzy ze Stowarzyszenia Sursum Corda. Program imprezy był bardzo urozmaicony. Odbyły się gry i zabawy z  chustami Klanza oraz zabawy integracyjno – zespołowe. Dzieci chętnie tańczyły przy muzyce znanych i lubianych zespołów. Podczas balu został rozstrzygnięty konkurs na najbardziej oryginalny strój karnawałowy. Na zakończenie każdy z uczestników dostał balonowe zwierzątko. W zabawie uczestniczyli wolontariusze z klas siódmych i ósmych naszej szkoły, którzy pomagali przy organizacji imprezy. Obecni byli wychowawcy klas oraz rodzice uczniów. Pani Marzena Kropiwnicka, koordynator balu, dziękuje za pomoc przy jego organizacji i stwierdza, że „zabawa była kolorowa, wesoła  i pełna pozytywnych emocji”.

M.K.

GALERIA

dzień babci i dziadka

Styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, ale są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Babcia i dziadek to jedne z najważniejszych osób w życiu dzieci, to właśnie oni obdarzają je bezwarunkową miłością, poświęcają swój czas i energię. 24 stycznia 2020r. w pięknie udekorowanej sali, uczniowie kl. Ic serdecznie powitali swoje babcie i swoich dziadków. W trakcie uroczystości goście mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Oprócz wierszy i piosenek  mali artyści przedstawili 3 scenki kabaretowe: Dziadzio Feliks i babcia Gienia, Leniwy wnuczek oraz Babuszki. Babcie i dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na zakończenie tej pełnej wzruszeń i ciepłych słów uroczystości dzieci odśpiewały „100lat”. Po występie dzieci obdarowały kochanych gości życzeniami, całusami i prezentami, a rodzice zaprosili wszystkich na poczęstunek (serdeczne podziękowania dla p. Małgorzaty Turskiej i p. Doroty Nowak). Gościem honorowym uroczystości była pani Dyrektor Ewa Szewczyk, która wszystkim gościom złożyła  piękne życzenia, a występ uczniów doceniła życzliwymi słowami. To był dzień pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

D.R.

GALERIA

jak radzić sobie z emocjami

14 lutego w oddziale przedszkolnym 0c odbyły się zajęcia, dotyczące radzenia sobie z emocjami. W tym dniu w naszej klasie gościły panie z Poradni nowosądeckiej, które pomogły nam nazwać emocje i opowiedziały w jaki sposób sobie z nimi radzić. Zajęcia były bardzo interesujące. Były zabawy ruchowe, plastyczne, pogadanka, prezentacja obrazkowa i inne ciekawe metody nauczania. Zajęcia przebiegły w przyjaznej atmosferze. Dzieci chętnie włączały się do zaproponowanych zabaw. Dowiedziały się jakie nam codziennie towarzyszą emocje i jak sobie z nimi radzić.

A.L.

GALERIA

wspólne kolędowanie ...

W ostatni dzień przed feriami tj 24 stycznia najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klas 0a, 0b, 0c zaprosili swoich rodziców, dziadków i rodzeństwo na wspólne kolędowanie. To był nasz pierwszy publiczny występ, ale przed tak cudowną publicznością nie mogło mam nie wyjść. Kolędowanie było bardzo udane. W kolędniczych strojach przedstawiliśmy wszystkim zgromadzonym gościom historię narodzin Jezusa, zaśpiewaliśmy piękne kolędy, a dziewczynki mogły przez chwilę poczuć się jak prawdziwe Anioły w tańcu Aniołów. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za przybycie i wspólnie spędzony czas.

A.L. J.M. N.M.

GALERIA

Spotkanie na temat uzależnień od Internetu i urządzeń elektronicznych.

W czwartek 23.01.2020 r. o godz. 16:00 na dużej sali gimnastycznej odbyło się spotkanie dla rodziców z panią Anną Agatą Jurczak – specjalistą psychoterapii uzależnień, kierownikiem Poradni Psychologii Zdrowia i Trzeźwości dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Sączu, na temat profilaktyki uzależnień od Internetu i urządzeń elektronicznych. Rodzice mieli okazję wysłuchać dlaczego tak łatwo dzieci uzależniają się od gier komputerowych oraz mediów społecznościowych, jakie sa tego skutki, ile czasu dziecko może spędzić maksymalnie przed ekranem oraz jak rozpoznać czy znajduje się już w grupie ryzyka. Jednym z czynników chroniących przed popadnięciem w internetowy nałóg jest umożliwienie dzieciom rozwijania ich zainteresowań. Nasza szkoła wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, organizuje różne zajęcia pozalekcyjne, jednym z nich jest chór szkolny, którego występ kolęd zapoczątkował czwartkowe spotkanie.

M.P.

GALERIA

wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

 

ULOTKA - do pobrania

Wygenerowano w sekund: 0.21
1,561,916 unikalnych wizyt