Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Facebook

Platforma Office 365

mLegitymacja

RODO

GODZINY LEKCYJNE

07:10 - 07:55
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 - 10:25
10:35 - 11:20
11:25 - 12:10
12:30 - 13:15
13:20 - 14:05
14:10 - 14:55
15:00 - 15:45
15:50 - 16:35
16:40 - 17:25
17:30 - 18:15

KLUB WOLONTARIATU

Yammer

Adoptowana rodzina

ostatnie pożegnanie

Kolejny raz w przeciągu niespełna miesiąca przypada mi w udziale przekazanie tragicznej informacji o śmierci pracownika naszej szkoły. W dniu wczorajszym zmarł pan Krzysztof Jojczyk. Pan Krzysztof pozostanie w naszej pamięci jako osoba bardzo sumienna, zaangażowana, zawsze chętna do pomocy. Należał do tych ludzi, którzy zawsze na pierwszym miejscu stawiają potrzeby drugiej osoby. Informacja o jego śmierci dla wszystkich, którzy go znali była olbrzymim ciosem.

Ostatnie pożegnanie Pana Krzyśka nastąpi w dniu 9 czerwca w Kościele Parafialnym w Trzetrzewinie. Różaniec za zmarłego o godzinie 15.00, msza święta o godzinie 15.30. W imieniu dyrekcji i całej społeczności szkolnej składam rodzinie szczere kondolencje płynące z głębi serca.

Krzysztof Groń

Dyrektor Szkoły


gabriela gargula laureatką konkursu historycznego

Uczennica klasy VIIIa Gabriela Gargula uzyskała tytuł Laureata w XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy. Gratulujemy sukcesu!

M.I.

ratujemy i uczymy ratować

Uczniowie naszej szkoły z klas 1- 3 podobnie jak w zeszłym roku, przystąpiły do realizacji zajęć, które są kontynuacją programu edukacyjnego: Ratujemy i uczymy ratować🆘 Ich celem jest praktyczna nauka elementarnych zasad udzielania pierwszej pomocy ⛑️🤕 oraz kształtowanie w dzieciach umiejętności prawidłowego zachowania się w sytuacji, kiedy ktoś potrzebuje pomocy💁 Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem - zarówno część teoretyczna ( ogólne zasady dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz podstawowe czynności ratujące życie) a także praktyczna( ćwiczenie na fantomach poszczególnych czynności ratujących życie).

D.K./D.S.

GALERIA

XV Międzynarodowy Przegląd Plastyczny "Ogród piękna, dobra i radości Wiosenne Odrodzenie"

Uczennica klasy 7d - Alicja Jurkowska - zajęła II miejsce w XV Międzynarodowym Przeglądzie Plastycznym "Ogród piękna, dobra i radości Wiosenne Odrodzenie".

B.S.

liliana mokrzycka laureatką konkursu literackiego „Kultura mniejszości narodowych i etnicznych malowana słowem-konkurs na wiersz lub prozę”

Miło nam poinformować, że uczennica kl. 8b Liliana Mokrzycka zajęła I miejsce w konkursie literackim „Kultura mniejszości narodowych i etnicznych malowana słowem-konkurs na wiersz lub prozę”. Jej opowiadanie pt. „Zingara” zostało wyróżnione spośród 26 prac nadesłanych na konkurs zorganizowany przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Nowym Sączu pod Honorowym Patronatem Witolda Kozłowskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Barbary Nowak, Małopolskiego Kuratora Oświaty. Uczennica zaprezentowała swoją pracę podczas konferencji on-line ”Dobra kulturowe w dobie pandemii. Twórczość literacka uczniów o mniejszościach narodowych i etnicznych”. Gratulujemy sukcesu!

V.M.

Szkolny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy dla klas 1-3 SP

12 maja 2021 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu  odbył się  Szkolny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy dla uczniów  klas  I – III, zorganizowany  przez panie: Dorotę Skrzypiec i Marzenę Leśniak W konkursie wzięło udział 27 uczniów. Z każdej klasy po 3 osoby. Uczestnicy konkursu rozwiązywali indywidualnie pisemny test wyboru. 
Zwycięzcami konkursu zostali:
Klasa I
I miejsce – Kacper Wastag – kl. Ib
II miejsce –Joanna Kubacka  – kl. I c
III miejsce –Fabian Fryzowicz  - kl. I c
Klasa II
I miejsce - Julia Jacak i Anna Żmuda  – kl. II b
II miejsce –  Ilona Lapińska  – kl. II c
III miejsce – Maya Gruca kl. II a
Klasa III
I miejsce –  Julia Migacz – kl. III a
II miejsce – Dominika Szewczyk, kl. III b
III miejsce – Michał Cetnarowski –  kl. III a

Wszyscy uczestnicy  zostali nagrodzeni dyplomami, a zwycięzcy  otrzymali dodatkowo nagrody książkowe
Dodatkowo z okazji Dnia Ziemi uczniowie z oddziałów specjalnych i dzieci przedszkolne kl. 0c i 0d wykonały plakaty na temat ochrony środowiska.

D.S.

GALERIA

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem i niedowierzaniem informuję o śmierci pracownika naszej szkoły Pana Adama Lorka. Pan Adam uczestniczył we wszystkich przedsięwzięciach remontowych w naszej szkole, nie było dla niego rzeczy niemożliwych. Był pomysłodawcą i realizatorem szeregu przedsięwzięć, które wpływają na komfort pobytu uczniów w szkole oraz naszej codziennej pracy. Każdy zakątek naszej szkoły będzie nam przypominał jego zaangażowanie i serce jakie wkładał w swoją codzienną pracę. Niejeden dyrektor szkoły życzyłby sobie takiego konserwatora i przyjaciela, a ja miałem takie szczęście.

Krzysztof Groń

Dyrektor Szkoły

 

Wygenerowano w sekund: 0.05
1,723,895 unikalnych wizyt