Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Facebook

Platforma Office 365

mLegitymacja

RODO

GODZINY LEKCYJNE

07:10 - 07:55
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 - 10:25
10:35 - 11:20
11:25 - 12:10
12:30 - 13:15
13:20 - 14:05
14:10 - 14:55
15:00 - 15:45
15:50 - 16:35
16:40 - 17:25
17:30 - 18:15

KLUB WOLONTARIATU

Yammer

Adoptowana rodzina

SPINKA

Ewaluacja2020

„PODRÓŻ W PRZESZŁOŚĆ - 3 MAJA 1791r.”

Uczniowie naszej szkoły: Emilia Migacz, Witold Józefiak (kl. 1a), Anna Józefiak, Milena Wójcik, Amelia Jurczak, Nikola Zawiślan, Julia Olchawa, Wojciech Kaczka, Antoni Kwiatkowski, Jakub Zoń, Karol Szymonik, Kacper Urbańczyk, Franciszek Kądziołka (kl. 3b), Paulina Oleksy, Oliwia Golonka, Martyna Bubula (kl. 7a), Patrycja Leśnik, Aleksandra Szmit, Sara Ruchała, Olivia Szołdrowska, Zuzanna Bartosik, Jakub Basta, Jan Michalik, Kacper Barnowski, Kacper Kmiecik, Adam Tobiasz (kl. 7c), Dawid Kotlarz (kl. 4ds), Jakub Święs (kl. 4es), Karolina Orzeł, Mikołaj Półtorak, Wojciech Teper (kl. 5cs), Oliwia Zielonka (kl. 5ds), Jakub Długosz, Dawid Fedko, Kamil Gawlak, Kamil Krzyżak, Zuzanna Szczepaniec (kl. 6cs), Kacper Śliwiński (kl. 6ds), Mateusz Głębowski, Daniel Jacak, Jakub Jasiński, Kacper Jasiński (kl. 7es), Piotr Majerski(kl. 7fs), Adrian Filipek, Kamil Ogórek (kl. 7gs), Dariusz Półtorak (kl. 8cs), Milena Bukowska, Karolina Horowska, Emilia Jurkowska, Karolina Niemiec, Faustyna Sowa (kl. 8ds), Filip Skut (kl. 8es) wzięli udział w konkursie historycznym pt. „Witaj, Majowa Jutrzenko! Święto Konstytucji 3 Maja” przeprowadzonym przez Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu apelu z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Nad programem, nagraniem oraz dekoracją czuwali nauczyciele: p. Magdalena Ubieżajów, p. Violetta Monica, p. Angelika Rola, p. Janina Mróz, p. Małgorzata Iwańska, p. Mariusz Wasak oraz wychowawcy klas specjalnych. Wspólny wysiłek został nagrodzony. Nasz zespół „Tropiciele historii” zdobył I miejsce!
Gratulujemy!

M.I.

GALERIA

Film - link


Komunikat Dyrekcji

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, w związku aktualnymi wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania szkółod dnia 26.04. uczniowie klas 1-3 będą realizować nauczanie hybrydowe. Oznacza to, że w szkole:

  • nie więcej niż 50% uczniów realizuje zajęcia stacjonarnie;
  • co najmniej 50 % z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Harmonogram
Tydzień 26-30.04.2021
Stacjonarnie klasy: 1a, 1b, 2b, 3a
Nauczanie zdalne z wykorzystaniem MS Teams: 3b, 2a, 2c, 3c, 1c

Tydzień 4.05. – 7.05.2021
Nauczanie zdalne z wykorzystaniem MS Teams: 1a, 1b, 2b, 3a
Stacjonarnie klasy: 3b, 2a, 2c, 3c, 1c

Plan lekcji dla klas uczących się stacjonarnie – obowiązujący od września.
Plan lekcji dla klas realizujących zdalnie – plan lekcji online.

Dyrektor szkoły nadal umożliwia dzieciom objętym opieką świetlicową realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły. Opieka świetlicowa jest przewidziana także dla dzieci, które będą się uczyć w trybie stacjonarnym.
Uczniowie klas IV-VIII pozostają nadal na zdalnym nauczaniu.
komunikat dyrekcji

Od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. na obszarze kraju ograniczono m.in. funkcjonowanie publicznych i niepublicznych:

1) przedszkoli i innych form wychowania przedszkolnego;

2) szkół podstawowych, w tym oddziałów przedszkolnych w tych szkołach.

 

Dyrektor przedszkola lub szkoły podstawowej na wniosek uprawnionych - zgodnie z rozporządzeniem - rodziców dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych oraz klas I–III szkoły podstawowej ma obowiązek zorganizować zajęcia w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej, do której uczęszczają te dzieci, a dla dzieci klas I-III zajęcia opiekuńcze. Dyrektor szkoły umożliwia dzieciom objętym opieką realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły. Wzory wniosków są dostępne na stronie internetowej naszej szkoły. Wnioski proszę przesyłać na adres: spchszkola@poczta.onet.pl

 

WNIOSEK - pobierz

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który ma na celu podnoszenie społecznej świadomości i propagowanie wiedzy na temat autyzmu i niepełnosprawności. Dzień Autyzmu został ustanowiony w 2007r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ z inicjatywy Kataru. Tego dnia organizowana jest akcja Zaświeć się na niebiesko (Light it up blue) zapoczątkowana przez amerykańską organizację Autism Speaks. Polega na niebieskiej iluminacji budynków i obiektów architektonicznych na znak solidarności i jedności z osobami z autyzmem i ich rodzinami.

M.T. /A.S.

 

GALERIA

Życzenia wielkanocne

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne, choć w tak trudnym czasie, przyniosły spokój, radość i szczęście oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha i wytrwałości. Życzymy, aby Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełniło Was pokojem i wiarą, dało dużo zdrowia, siłę w pokonywaniu trudności i pozwoliło z ufnością patrzeć w przyszłość. Wesołego Alleluja

Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi

im. Mikołaja Kopernika w Chełmcu

Lena Macheta w finale mistrzostw świata Dance World Cup 2021

27 marca odbyły się eliminacje do Mistrzostw Świata - Dance World Cup 2021 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. W Krajowych Eliminacjach wzięło udział ponad 270 zespołów z całej Polski. Mimo ogromnej konkurencji  uczennica naszej Szkoły z klasy IIIc Lena Macheta zajęła wraz ze swoją koleżanką II miejsce. Dziewczynki zatańczyły taniec zatytułowany ,,Taniec wisienek". Światowy finał konkursu odbędzie się jeszcze w tym roku w Hiszpanii lub Wielkiej Brytanii. Lenka uczy się tańca w Studiu Artystycznym ,,ETIUDA" pod kierownictwem swojej mamy Patrycji Machety. Cała klasa wraz z wychowawczynią jest bardzo dumna z Lenki. Życzymy powodzenia w finale.
G.K.

wielkanocna paczka dobra

Święta to magiczny czas, pełen miłości, radości, a także nadziei. Stowarzyszenie Sursum Corda zostało powołane z myślą o osobach potrzebujących. Naszym celem jest wspieranie osób w trudnej sytuacji życiowej. W okresie przedświątecznym pragniemy wesprzeć pomocą naszych podopiecznych programu „Na Ratunek”. Akcja Paczka Dobra ma na celu przygotowanie 20-stu paczek żywnościowo-chemicznych dla rodzin naszych podopiecznych. Kilka z nich znajduje się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej. Dla nich każda zaoszczędzona złotówka to dodatkowa rehabilitacja, zakup leków czy środków medycznych, które również stanowią często znaczny odsetek budżetu domowego.
Zapraszamy Cię do naszej akcji Paczka Dobra. Spełnij realną potrzebę! Wystarczy, że wybierzesz jednego z naszych podopiecznych i zdecydujesz komu chcesz pomóc. Nasi pomocnicy-wolontariusze zajmą się resztą: zakupią, zapakują i przekażą paczkę Podopiecznym. Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkich ludzi dobrego serca do wzięcia udziału w charytatywnej akcji  - Wielkanocna Paczka Dobra. Szczegóły akcji znajdują się na stronie szkolnego Klubu Wolontariatu https://www.facebook.com/klubwolontariatuzswchelmcu Szkolny Klub Wolontariatu

Wygenerowano w sekund: 0.07
1,689,072 unikalnych wizyt