mLegitymacja

RODO

GODZINY LEKCYJNE

07:10 - 07:55
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 - 10:25
10:35 - 11:20
11:25 - 12:10
12:30 - 13:15
13:20 - 14:05
14:10 - 14:55
15:00 - 15:45
15:50 - 16:35
16:40 - 17:25
17:30 - 18:15

Yammer

Adoptowana rodzina

SPINKA

komunikat - egzamin próbny

Plik należy utworzyć w dowolnym edytorze tekstu np.: Word, Libre Writer czy notatnik potem przesłać na podany przez nauczyciela adres.

Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice!

Zwracamy się do Państwa, by pomóc odnaleźć się w tak trudnej i nieprzewidywalnej sytuacji, jaka zaistniała w związku z epidemią  koronawirusa. Obecny czas wymusza na nas wszystkich obowiązek pozostawania w domu i realizacji procesu dydaktycznego w inny sposób. Wymaga to samodyscypliny, cierpliwości

i reorganizacji życia każdej rodziny. Wskazane jest, by rodzic podchodził ze spokojem do  procesu nauki dzieci. Najważniejsze, by dziecko systematycznie pracowało i potrafiło zaistnieć w zmieniającej się rzeczywistości. Wspierajcie dzieci w działaniach,  mobilizując je do samodzielnej pracy.Nie informujcie dzieci o swoich obawach i lękach, związanych z nową sytuacją, a także unikajcie paniki i nadmiernej krytyki, bo to nie sprzyja procesowi kształcenia i burzy poczucie bezpieczeństwa. Pragniemy również podzielić się z Państwem refleksją, jak wykorzystać tak skomplikowaną i trudną sytuację do budowania dobrych relacji z dzieckiem. Pozostawanie w domu jest okazją do częstych rozmów, wspólnych zabaw i prac. Daje również  większe możliwości, by „oderwać” dzieci od ekranów telewizorów, gier komputerowych, a w to miejsce zainteresować je  sprawami pożytecznymi, rozbudzić w dzieciach pasje i zainteresowania. Możecie bawić się z dzieckiem tak, jak Wy bawiliście się w dzieciństwie. Przywróćcie do łask stare zabawy, tj. ciuciubabka, wyliczanki, łamanki, zaplatanki, gry planszowe, w których często guziki zastępowały pionki. Wspólnie spędzony z dzieckiem  czas ma wartość nieocenioną, nie zastąpi go żadna, nawet najdroższa zabawka. Rodzice! Chrońcie dzieci przed szumem medialnym. Dbajcie, by Wasz dom był dla nich bezpieczny, nie wtajemniczajcie ich we wszystkie swoje problemy. One mają prawo do szczęśliwego dzieciństwa. Przestrzegajcie podstawowych zasad postępowania w tym czasie, bo Wasze postawy  kształtują postawy Waszych dzieci.

                                                                                                 

 pedagodzy i psycholog szkolny.

komunikat od firmy Vulcan dotyczący e-dziennika

Prace techniczne, możliwe przerwy w dostępie do aplikacji e dziennik

Informujemy, że obecnie trwają prace techniczne, mające na celu zwiększenie wydajności naszych serwerów i przygotowanie aplikacji UONET+ na wielokrotnie zwiększony ruch w kolejnych dniach. Może to skutkować przerwami w dostępach do pojedynczych lokalizacji dziennika. Planowane zakończenie prac to 26.03 godzina 8:00.

komunikat dyrekcji - zdalne nauczanie

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie.
W związku z nowymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji oraz decyzją o wydłużeniu czasu zamknięcia szkół do Świąt Wielkanocnych od 25 marca (środa) obowiązywać będą nowe zasady zdalnego nauczania. W dniu jutrzejszym szkoła poda informację o platformie wykorzystywanej w zdalnym nauczaniu oraz o sposobie jej wykorzystania. Od środy obowiązywać będą nowe podziały godzin dla poszczególnych oddziałów. Wszystkich pragniemy uspokoić, nauczyciele będą w stałym kontakcie z uczniami i ich rodzicami. W tej wyjątkowej dla nas wszystkich sytuacji zdalne nauczanie staje się koniecznym. Zdajemy sobie także sprawę z wielu trudności wynikających z takiej formy kształcenia. Dalsze ogłoszenia przekazywane będą na bieżąco na głównej stronie dziennika elektronicznego, w sekcji informacje.

K.G.

rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu informuje rodziców , że   po   pozytywnym   zweryfikowaniu   przez   Komisję   Rekrutacyjną   zgłoszeń/wniosków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej, złożonych do 13 marca 2020 roku, rodzice zapisanego kandydata zobowiązani są do potwierdzenia woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia. Ostateczny  termin przyjmowania potwierdzeń od rodziców upływa z dniem 1 kwietnia 2020 roku. W związku z zaistniałą sytuacją oświadczenia można składać pisemnie w formie elektronicznej na adres poczty szkoły:  spchszkola@poczta.onet.pl  lub telefonicznie pod numerem: 18 4431966 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 12.00. Imienny  wykaz  kandydatów/uczniów  klas pierwszych i dzieci w oddziałach przedszkolnych przyjętych  i  nieprzyjętych  zostanie    podany   do   publicznej  wiadomości   przez   Komisję Rekrutacyjną w terminie do 4 kwietnia 2020 roku lub po otwarciu szkoły.

komunikat dyrekcji

Drodzy Rodzice

W celu zapewnienia ciągłości zajęć dla uczniów dyrekcja szkoły informuje, że podjęto decyzję o systematycznym  prowadzeniu zajęć poprzez szkolny dziennik elektroniczny. Nauczyciele będą wpisywać tematy wraz z informacją o sposobie realizacji w zakładce „zadania domowe”. Może to być realizacja nowego tematu, powtórzenia, utrwalenia lub ćwiczenia oraz prace plastyczne, techniczne, itp. Prace uczniów będą sprawdzane, poprawiane i oceniane oraz utrwalane po powrocie do szkoły. Uczeń,  który nie ze wszystkim sobie poradzi nie poniesie  z tego powodu negatywnych konsekwencji. Każdy kto nie będzie w stanie samodzielnie rozwiązać zadania lub zagadnienia może poprzez pocztę w dzienniku skontaktować się z nauczycielem w celu uzyskania pomocy. Drodzy Rodzice celem naszych działań jest zaangażowanie ucznia, racjonalne wykorzystanie  jego wolnego czasu oraz pozyskiwanie nowych sposobów uczenia się. Nie chodzi nam o to, by obciążać Was nauką dzieci ale  o to, aby zmobilizować uczniów do  samodzielnej pracy,  poznania własnych możliwości i umiejętności, a także rozwijania własnych zainteresowań pomimo obecnej trudnej dla wszystkich sytuacji.

KOMUNIKAT- REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Komisja Rekrutacyjna informuje, że w roku szkolnym 2020/2021 zostaną utworzone 3 oddziały klas pierwszych oraz 4 oddziały przedszkolne. Wnioski złożone w terminie do 13 marca 2020 roku zostały zweryfikowane pozytywnie. Imienny wykaz uczniów klas pierwszych i dzieci w oddziałach przedszkolnych zostanie podany do publicznej wiadomości w terminie do 4 kwietnia 2020 roku lub po otwarciu szkoły.

D.S.

Wygenerowano w sekund: 0.04
1,561,920 unikalnych wizyt