RODO

GODZINY LEKCYJNE

07:10 - 07:55
08:00 - 08:45
08:50 - 09:35
09:40 - 10:25
10:35 - 11:20
11:25 - 12:10
12:30 - 13:15
13:20 - 14:05
14:10 - 14:55
15:00 - 15:45
15:50 - 16:35
16:40 - 17:25
17:30 - 18:15

Yammer

KLUB WOLONTARIATU

ODBLASKOWA SZKOŁA

Adoptowana rodzina

SKO

OSPR

SPINKA

wyniki konkursu frekwencji w roku szkolnym 2018/2019

Wyniki konkursu frekwencji w roku szkolnym 2018/2019
 
Klasyfikacja klas: 
I miejsce     kl. 5a    183 pkt
II miejsce    kl. 4b    164 pkt
III miejsce   kl. 4a    159 pkt
IV miejsce   kl. 5c     155 pkt
V miejsce    kl. 5d     122 pkt 
VI miejsce   kl. 8a     113 pkt
VII miejsce  kl. 7a     103 pkt
VIII miejsce kl. 5b     98 pkt
IX miejsce   kl. 6b     93 pkt
X miejsce    kl. 6a      84 pkt
Pozostałe klasy 7b,8b, 3A, 3B, 3C zajęły dalsze miejsca
 
 Uczniowie ze 100% frekwencji :
 4a  Julia Madoń
 5c  Patrycja Leśnik
 6a  Fabian Sułkowski
 6b  Gabriela Czubaj, Lukasz Brzuchacz
 7a  Tomasz Trela
 7b  Oliwia Barnaś
 
Wszyscy uczniowie ze 100 % frekwencją zostali nagrodzeni bonami podarunkowymi i słodyczami ufundowanymi przez sklepik szkolny a Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły za najwyższą frekwencję trafił drugi raz z rzędu do 5a - GRATULUJEMY
A.M.

zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste pożegnanie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi im. Mikołaja Kopernika w Chełmcu rozpoczęła Msza Święta w Kościele św. Krzyża. Prelekcję na temat „Bezpiecznych wakacji” wykonały dzieci z klasy drugiej. Uczniowie odebrali świadectwa i wzięli udział w ostatnich lekcjach wychowawczych poświęconych tematowi bezpieczeństwa letniego wypoczynku. Najlepsi wychowankowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.  Podczas apelu Pan dyrektor Krzysztof Groń osobiście wręczał świadectwa osobom wyróżnionym, aby docenić  ich zaangażowanie i wytrwałość w zdobywaniu wiedzy. Dyrekcja wręczyła statuetki uczniom, którzy osiągnęli najlepszy wynik z egzaminu ósmoklasisty i gimnazjalnego.  Nagrodzono również najlepszego sportowca roku 2018/2109. Wyróżniono uczniów, ze stuprocentową frekwencją oraz młodzież biorącą aktywny udział w pracach na rzecz szkoły. Miłym akcentem były podziękowania od samorządu uczniowskiego dla Dyrekcji i nauczycieli.

M.O.

GALERIA

nagrody wójta gminy chełmiec za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

18 czerwca 2019 roku w Astro Centrum Chełmiec odbyła się uroczystość wręczenia pieniężnych nagród Wójta Gminy Chełmiec za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczno-plastyczne i sportowe w roku szkolnym 2018/2019 dla uzdolnionych dzieci i młodzieży. Spotkanie uświetnił występ naszego znakomitego chóru szkolnego. Wśród nagrodzonych znalazło się piętnastu uczniów naszej szkoły. Nagrodzeni to laureaci, finaliści lub wyróżnieni w małopolskich lub ogólnopolskich konkursach m.in. z matematykii historii. W sporcie z dziedziny m.in. karate, pływania, szachów. Zaś w zakresie osiągnięć artystycznych i plastycznych z plastyki. Uczniowie odebrali nagrody z rąk Pana Wójta Bernarda Stawiarskiego. Pan Wójt wyraził swoje uznanie dla wszystkich nagrodzonych. Życzył im  wytrwałości, dalszych sukcesów oraz udanych, bezpiecznych wakacji.

M.O.

GALERIA

NA 18-KĘ POŻEGNANIE Z GIMNAZJUM

Stałym punktem w kalendarzu zakończenia roku szkolnego jest uroczysta akademia podsumowująca osiągnięcia edukacyjne klas najwyższych. W bieżącym roku szkolnym  18 czerwca pożegnaliśmy po raz ostatni trzecie klasy Gimnazjum i po raz pierwszy ósmoklasistów. W akademii wzięli udział uczniowie klas najwyższych i ich rodzice, przedstawiciele klas młodszych, kadra pedagogiczna oraz Dyrekcja Szkoły. Uczniowie klas ósmych i Gimnazjum przywitali wszystkich mocnym akcentem - Polonezem. Po części oficjalnej, w której uczniowie klas trzecich gimnazjum przekazali Sztandar szkoły  uczniom klas młodszych nastąpiła część  artystyczna. Wojciech Dobosz uczeń klasy III gimnazjum przedstawił swoje dzieło wzorowane na utworze Juliusza Słowackiego "Testament mój" dedykując go całej kadrze pedagogicznej; Ola Dobosz ósmoklasistka recytowała dla wszystkich wychowawców wiersz Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy" natomiast grupa uczniów kl. IIIA kierując podziękowania do rodziców przedstawiła spektakl pt. "Niewidzialni" po kierunkiem Pani Joanny Jaklińskiej. Podczas części artystycznej każda klasa zaprezentowała galerię pamiątkowych zdjęć a wychowawcy na pożegnanie przekazali swym wychowankom sentencje. I tak: Pani Aneta Adewole klasie III A zacytowała słowa Alberta Einsteina "Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu"; Pani Agnieszka Michalik dla klasy III B przygotowała sentencję Stanisława Jerzego Leca "Pamiętaj, wszystko jest możliwe, wczorajsze marzenia to to dzisiejsza rzeczywistość"; Pan Robert Węglarz dla kl. III C  zacytował słowa Adama Mickiewicza "Wiedzę możemy zdobywać od innych ale mądrości musimy nauczyć się sami"; Pani Małgorzata Łukasik 8A przekazała myśl Vivan Gneem: "W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"; Pani Monika Żytkowicz przygotowała klasie 8B słowa: "Dysponując zwykłymi talentami i niezwykłą wytrwałością można osiągnąć wszystko". Na koniec uroczystości uczniowi wzorowi, którzy szczególnie wyróżnili się swoją postawą i osobowością odebrali  nagrody książkowe i dyplomy. Miłym akcentem było wspólne zdjęcie z biretami - symbol absolwenta szkoły.Cała uroczystość przebiegała w podniosłej i miłej atmosferze a o oprawę muzyczną zadbała Pani Angelika Rola. Wychowawcy - organizatorzy tego historycznego pożegnania Gimnazjum i ósmych klas Szkoły Podstawowej wspólnie twierdzą - dobre Gimnazjum przechodzi do historii.

A.M.

GALERIA


podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

W dniu 18 czerwca w naszej szkole  odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2018/2019. Dzieci odebrały nagrody i dyplomy za wyróżniające osiągniecia w nauce i sporcie. Uczniom wzorowym zostały wręczone wnioski o stypendia naukowe. Samorząd uczniowski podsumował organizowane konkursy. Rozdano również nagrody i dyplomy związane z konkursem matematycznym „Szalone liczby”. Uroczystość uświetnił nasz niezastąpiony chór. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za obecność.

M.O.

GALERIA

komunikat dyrekcji - zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19.06.2019 r. o godz. 800 msza święta w Kościele Św. Krzyża. Bezpośrednio po przyjściu do szkoły z Kościoła, spotkanie na dużej sali gimnastycznej rozpoczynają klasy 0 - III SP , w tym czasie klasy IV - VIII SP i III Gimnazjum spotykają się w salach z wychowawcami na zajęciach wychowawczych i rozdaniu świadectw. Po apelu klasy 0 - III SP  udają się do sal na spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw, a klasy IV - VIII i III Gimnazjum spotykają się na dużej sali gimnastycznej na wręczenie świadectw z wyróżnieniem.

gala prymusa 2019

Z inicjatywy Dyrekcji 14.06.2019 r. w naszej szkole odbyła się Uroczystość Podsumowania Osiągnięć Edukacyjnych za rok szkolny 2018/2019 – „Gala Prymusa”. W spotkaniu wzięli udział Rodzice uczniów, a także uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce. W gronie osób ze średnią ocen powyżej 5,2 znalazło się 13 gimnazjalistów: Kamil Dyrek, Victoria Brożek, Katarzyna Kołacz, Michał Leśniak, Maciej Mróz, Julia Ogorzałek, Anna Pietryga, Radosław Rola, Klaudia Sromek, Anna Ruchała, Wioletta Gadzina, Kacper Madoń, Wojciech Szewczyk, 7 ósmoklasistów: Aleksandra Dobosz, Sara Gabryś, Jakub Iwański, Ewelina Jurczak, Zuzanna Jurczak, Małgorzata Neznal, Artur Świder oraz 11 siódmoklasistów: Erwin Adewole, Kamila Bodziony, Małgorzata Kmiecik, Julia Konstanty, Alicja Ptak, Justyna Szmit, Mikołaj Barnowski, Laura Iwańska, Patrycja Majchrzak, Kinga Ogorzałek, Zuzanna Ziemnik. Spośród uczniów w klasach IV-VI ze średnią powyżej 5,4 wyróżniono 16 osób: Amelię Baran, Miłosza Leśniaka, Julię Madoń, Gabrielę Hinc, Joannę Liber, Paulinę Oleksy, Emilię Pasiut, Emilię Woźniak, Patrycję Leśnik, Marię Leśniak, Gabrielę Gargulę, Dominikę Hamigę, Noemi Cygal, Adama Franczyka, Marcina Olesiaka, Kamilę Kumor. Na uroczystość zaproszeni byli także wychowawcy klas, do których uczęszczają wyróżnieni uczniowie. Gości powitał dyrektor szkoły pan Krzysztof Groń. Zwrócił uwagę na to, że nauka, wytrwała praca, sumienność są opłacalne i przynoszą owoce. Dowodem tego jest wysoka średnia ocen 47 uczniów naszej szkoły. Gratulacje i podziękowania złożył na ręce rodziców, którzy wspierali  swoje dzieci w dążeniu do osiągania sukcesów. Autorkami programu artystycznego były panie Violetta Monica i Magdalena Ubieżajów, którym przyświecało hasło tegorocznej gali „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”. Prymusom w występie towarzyszył chór szkolny. Panie wicedyrektor Ewa Szewczyk i Lucyna Sach-Cisowska wraz z panem dyrektorem wręczali rodzicom Listy gratulacyjne, a uczniom statuetki wzorowego ucznia. Do uświetnienia uroczystości przyczynili się także: p. Agnieszka Michalik, p. Małgorzata Iwańska, p. A. Olesiak, p. Magdalena Kiełbasa oraz p. Mariusz Wasak, który przygotował oprawę audiowizualną przedstawienia.

M.I.

GALERIA

Wygenerowano w sekund: 0.08
1,494,111 unikalnych wizyt